HİZMETLERİMİZ

E-Ticaret Sistemi
---------------------------
Tasarım Hizmetleri
---------------------------
Domain Sorgulama
---------------------------
Domain ve Hosting
---------------------------
Reklam Desteği
---------------------------
 
Web Tasarım

Web tasarım merkezine hoş geldiniz. İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın.

Broşür Web Tasarım

Yeni çıkan ürün veya hizmet tanıtımlarınızın, hızlı ve akılda kalıcı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan web tasarım çözümüdür. İki ya da üç sayfadan oluşmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumların yaygın olarak tercih ettiği, her yerden hızlı açılabilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

E-ticaret Web Tasarım

Yüksek kullanıcı trafiğinde dahi, hızlı bir biçimde açılan, ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür.

Logo tasarımı

Marka olmayı kendine hedef ve gaye edinmiş olan her kurumun önceliklerinin başında logo tasarımı yer almalıdır. Çünkü logo tasarımı markanız adı altında hizmetini verdiğiniz ürünün amacını belirtmektedir.

Yapmış olduğumuz logolar tamimiyle kuruluşunuzun sadece bugünü ile değil, yarını ile örtüşecek özeliklere sahip olacaktır. Bu demek oluyor ki, kurumunuz için ilerleyen süreçlerde hazırlatacağınız antetli kağıt, web site, kartvizit vb. gibi grafik çalışmalarında da kullanılabilecektir.

Broşür Tasarımı


Tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en özel materyali broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır.Daha fazla kitleye ulaşmak için broşür tasarımcınız biz olalım.

Katalog Tasarımı

Firmanızın kimliği ve ürünlerini tanıtan çok sayfalı basılı evraktır. Kurumsal kimliği önemseyen firmalar katalog tasarımını önemser. Katalog tasarım için önemli olan ürün ve hizmet ifadesinin doğru anlatımındır.

REFERANS KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ


Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Hanı No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

info@yalcintasarim.com webmaster@yalcintasarim.com