HİZMETLERİMİZ
Hazır Paketler
---------------------------
E-Ticaret Sistemi
---------------------------
Tasarım Hizmetleri
---------------------------
Domain Sorgulama
---------------------------
Domain ve Hosting
---------------------------
Reklam Desteği
---------------------------
 
WEB TASARIM


YENİ TÜRK TİCARET KANUNU İLE ŞİRKETLERE WEB SİTESİ ZORUNLULUĞU 14 ŞUBAT 2011  TARİHLİ ve 27846 SAYILI RESMİ GAZETE'DE YAYINLANDI.


“Kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içinde internet sitesini  oluşturmayan veya “bilgi toplumu” hizmetlerine özgülemeyen şirket yöneticileri,  6 aya kadar hapis ve 300 güne kadar adli para cezasına çarptırılacak. Küçük  ölçekli işletmelere ise internet sitesi kurmaları için 1 yıl süre verilecek.”

web tasarımWeb tasarımı günümüzde her firmanın hatta projesi olan her bireyin bir ihtiyacıdır.Web tasarımı yaptıran bir firma internette kurumsal ifadesini kazanırken, aynı şekilde web tasarımı yaptıran bir şahıs içinde kendini kitlelere duyurabilme fırsatı doğuyor. Web tasarımı, sahip olduğu bu vizyonu ile internet’in bel kemiğini oluşturuyor.

Çünkü web tasarımı internet kullanımının yaygınlaşması ile artan müşteri ve sosyal ihtiyaçlar sayesinde özellikle kurumsal siteler için bir gereklilik halini aldı.

Günümüzde bir çok şeyin internet aracılığı ile yapılması kişisel projeleri olan insanlar için de internet’te birer proje üretim/uygulama alanı yaratılmasına ortam sağlamıştır.

Bu bağlamda Web Tasarım; Firmaların, kurumsal kimliklerini ve profillerini, ürün ve hizmetlerini, Referanslarını bütün detayları ve fotoğraflarıyla, süre, sayfa kısıtlaması ve sınırı olmaksızın internet üzerinden kitlelere ulaşabilmesini sağlayan tanıtım ve bilgilendirme yöntemlerinden biridir.Bir çok açıdan diğer iletişim ve tanıtım araçlarından üstünlük gösterir. Bunlara örnek olarak ; Broşür ve katalog gibi basılı araçlar gibi sayfa sınırı, TV Reklamlarından farklı olarak süre ve ayrıntı sınırı olmaksızın, Web Sitelerinde Ürün ve hizmetleriniz yanısıra şirketiniz hakkında vermek istediğiniz bütün ayrıntıları ve ayrıcalıklarınızı sunabilir ve 24 saat kesintisiz çok büyük bir kitleye sunabilirsiniz .

Web sitesi sahibi olarak reklam ve pazarlama anlayışınızı geliştirebilirsiniz.

Sanal ortamda oluşturacağımız showroom ile ürün veya hizmetinizi hedef kitleye en etkili ve görsel yoldan sunabilirsiniz.

İnternet sitesi sahibi olursanız 7/24 ulaşılabilir olursunuz.

İnternet üzerinden kampanyalarınızı daha geniş kitleye kısa sürede duyurabilirsiniz.

Ürün veya hizmetlerinizin içeriği ve de fiyatları hakkında bilgi verebilirsiniz.

Ürünlerinizi internet sitesi üzerinden pazarlayabilirsiniz (e-ticaret).

Müşterinin size gelmesine gerek kalmadan siz müşteriye ulaşmış olursunuz.
Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Hanı No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

info@yalcintasarim.com webmaster@yalcintasarim.com